Dantų protezavimas

Turite pažeistų, nuskilusių datų? Dėl ligos ar traumos esate netekę dantų? Protezavimo pagalba Jūsų dantis galima atstatyti. Kiekvienas atvejis individualus, gali būti rekomenduojami skirtingi metodai. Mes atliksime išsamią situacijos analizę, parekomenduosime geriausiai jums tinkantį dantų protezavimo metodą.

Vainikėliai (karūnėlės)

Vainikėlis – tai vieno arba pavienių dantų protezavimo metodas, dar vadinamas dantų apvilkimu. Jis taikomas kuomet danties šaknis yra tvirta, tačiau pats danties vainikas yra pažeistas, nudilęs, nulūžęs, ištrupėjęs, taip pat po šaknų kanalų gydymo. Pagamintas vainikėlis pakeičia natūralų danties vainiką.

Dantų tilteliai

Dantų tiltelis tai keletas vainikėlių sujungtų į vieną eilę. Dažniausiai naudojami keletai gretimai esančių dantų protezavimui, kuomet dantų vainikai yra pažeisti, atstatyti plombinėmis medžiagomis jau nėra galimybės. Dantų tiltelis gali būti naudojamas vieno danties atstatymui, šlifuojant gretimai esančius. Jeigu šie gretimieji dantukai yra sveiki, šlifavimas jų yra tikras nuostolis, nes jie yra pažeidžiami. Tokiu atveju vieno danties atstatymui rekomenduojame rinktis implantavimą.

Protezavimo vainikėliais ir tilteliais eiga

Vainikėlių ir tiltelių tipai

Išimami dantų protezai

Kuomet žmogus yra netekęs visų dantų, geriausias sprendimas yra All-on-4 implntavimo metodas. Tačiau dėl žemos kainos pacientai gali rinktis išimamus dantų protezus. Išimamų protezų rūšys:

Išimamų protezų trūkumai

Praradusiems dantis ir norintiems komforto rekomenduojame dantų implantavimą All-on-4.

DUK

Rekomenduojame rinktis cirkonio vainikėlius, tai geriausias kainos ir kokybės santykis.

Cirkonio vainikėlis vienam dantukui kainuoja apie 450-550 eurų, priklausomai priekyje ar gale.

Dažnu atveju vieno danties protezavimą galima atlikti per savaitę laiko.