apie klinką

Apie mus

Sveikata yra neatsiejamas geros savijautos, grožio, pasitikėjimo savimi, taigi, vadinasi ir laimės laidas. Senamiesčio stomatologijos klinika dirba tam, kad galėtumėte nerūpestingai šypsotis.

Klinikos istorija

Čia nuo 2003 metų kartu dirba įvairių sričių – ortodontijos, burnos higienos, odotontologijos, periodontologijos – specialistai, kuriuos vienija aistra savo darbui, nuoširdus noras padėti pacientui ir bei siekis tobulėti. Vos pradėję dirbti išsikėlėme sau tikslą būti geriausiais savo srityje, pasirūpinti kiekvienu klientu ir nenustoti tobulėti. Po ilgų metų darbo kartu galime išdidžiai pasakyti, kad vis dar, kiekvieną dieną, sau primename šiuos tikslus ir nenustojame siekti gilesnių žinių bei profesionalumo.

modernios technologijos

Moderniausios technologijos

Moderni odontologinė įranga, plačios diagnostikos galimybės, pilnas odontologinių paslaugų asortimentas ir jauki aplinka leis Jums gauti visą reikimą gydymą vienoje vietoje. Draugiškas ir paslaugas kolektyvas ne tik sudarys individualų gydymo planą, bet ir paskatins grįžti vėl ir vėl profilaktinėms burnos higienos procedūroms ar suskaudus dantį šeimos nariui.