Paslaugos

protezavimas

Dantų protezavimas

Turite pažeistų, nuskilusių datų? Dėl ligos ar traumos esate netekę dantų? Protezavimo pagalba Jūsų dantis galima atstatyti.

periodontitas

Periodontito gydymas

Dantys tapo paslankūs? Dantys išilgėjo, apsinuogino dantų kakleliai? Kraujuoja dantenos valant šepetėliu? Laiku pradėtas gydyti periodontitas gali būti pagydomas.

dantų tiesinimas

Dantų tiesinimas

Nuo gimimo turite netiesius dantis ir neteisingą sąkandį? Turite tarpus tarp dantų, o gal jie susigrūdę? Ortodontinio gydymo dėka galite vėl turėti tiesius dantis ir taisyklingą sąkandį.

kanalų gydymas

Dantų kanalų gydymas

Kamuoja nepakeliamas danties skausmas? Dantis jautrus karščiui ar šalčiui? Ant dantenų susidarė pūlinukas? Laiku atlikus endodontinį šaknų kanalų gydymą, dantį galima išsaugoti.

dantų implantai

Dantų implantai

Netekote danties? Gal keleto dantų? O gal neturite visų dantų? Tuomet dantų implantai gali būti tinkamas sprendimas.

profesionali burnos higiena

Profesionali burnos higiena

Net jeigu ir sąžiningai kiekvieną rytą ir vakarą valote dantis, to to nepakaks, kad išlaikytumėte dantis ir dantenas sveikus. Tai užtikrina reguliari profesionali burnos higiena.

estetinis plombavimas

Estetinis plombavimas

Netenkina dantų spalva, forma. Dantys nudilę, nuskilę. Nepatinka tarpas tarp priekinių dantų. Jeigu tai panašu į Jūsų situaciją – Estetinis plombavimas gali išspręsti šias problemas.